• slide

Ohlasy a reference

Markéta Polesná

Masérský kurz jsem dělala před lety v Refitu, ale masážím jsem se nevěnovala. V roce 2002 jsem navštívila společně s touto školou Thajsko, kde jsme měli výuku přímo v chrámové škole Wat Pho v Bankoku.
Hraju golf, potřebuju mít zdravá záda a bez masáží si život neumím představit. Mám výhodu, mohu si maséra otestovat. Vím, co smí a nesmí dělat.

PETRA MINÁŘOVÁ

Bývalá Miss České republiky r.1996

REFIT, to je moje srdeční záležitost.
Standa Hervert a Ivanka Smrčková jsou nejen úžasní lidé, ale i odborníci na správném místě. Pomohli mi v nejhorších chvílích a doslova mě postavili na nohy.
Modeling není jenom o kráse, ale je to tvrdá práce. Po módních přehlídkách se nejednou ozvala moje problematická záda. Jen díky Standovi jsem byla schopna ve své práci pokračovat. A nejen to, dokonce jsem začala sportovat a v posledních letech i závodně jezdím na koni a soutěžím v drezuře. Moje sny se staly skutečností. Dnes jsem v takové kondici, že jsem se úspěšně zúčastnila MČR a ČDP.
Ještě jednou děkuju za podporu a péči, kterou jste mi věnovali a nedám na vás dopustit?
Do dalších let přeji jen to nejlepší a stále mnoho úspěchů.
Petra Minářová

EVA ŠEBRLOVÁ

Díky zkušenostem získaných v masérské škole REFIT jsem se mohla stát profesionální masérkou vrcholových sportovců.

PAVEL KŘÍŽEK

dlouholetý masér naší hokejové reprezentace

Masérství je můj život. A to, co umím, je od REFITU.

EDA POUSTKA

dlouholetý masér naší fotbalové reprezentace

Chceš-li získat kvalitu, tak se vyškol v REFITU

FRANTIŠEK SKUHRA

hráč amerického fotbalu Prague Panthers

K panu Hervertovi a Lesinovi chodím na masáže. Kdo umí, umí, kdo neumí, ...

PAVEL KALINA

Díky masérské škole Refit jsem získal mnoho nových a spokojených zákazníků v našem Advance studiu na Vinohradech. Byla to velká zkušenost, skvělá atmosféra a perfektní tým odborníků. S radostí doporučuji.

OLGA ŠŤASTNÁ, DiS.

odborný fyzioterapeut

Po dokončení zdravotnické školy a po 5-ti letech praxe v nemocnici, jsem zatoužila po rozšíření znalostí a vybrala jsem si masérský kurz v Refitu. Masírování mě bavilo, ale protože jsem člověk, který chce poznávat a studovat stále nové věci a zajímavá nabídka je pro mě obrovská výzva, podařilo se během několika měsíců neuvěřitelné.

Přihlásila jsem se na školu, začala studovat obor fyzioterapii a současně dostala nabídku z Refitu lektorovat masérské kurzy. Školu jsem po třech letech úspěšně dokončila, přestoupila na nové pracoviště a stále vyučovala ve víkendových masérských kurzech.

Dnes mám za sebou 9 let výuky v masérských kurzech, a díky výborné spolupráci s vedením Refitu, jsme stále v pracovním kontaktu. Pracuji v soukromé společnosti Centrum léčby pohybového aparátu s.r.o. v Praze 9 jako fyzioterapeut, spolupracuji s několika sportovními týmy a sportovci české reprezentace a nyní studuji dálkově vysokou školu UK. Jsem opravdu velmi ráda, že jsem se před mnoha lety rozhodla pro jeden neznámý masérský kurz, který absolvuje mnoho dalších lidí. Ale mě toto ovlivnilo natolik, že mi to změnilo celou moji pracovní kariéru.

MIROSLAV ČÍŽEK

intenzivní kurz - 03/2011

Absolvoval jsem kurz masérské školy REFIT "Masér pro sportovní a rekondiční masáž". Školu REFIT můžu všem naprosto vřele doporučit a úroveň kurzu byla vysoká. Vynikající profesionální přístup vyučujících a teorie i praxe vládne v příjemné atmosféře. Jmenovitě bych chtěl poděkovat lektorovi Mílovi Lesinovi (praxe), Lence Kuchlerové (anatomie) a v neposlední řadě paní ředitelce Ivaně Smrčkové a majiteli panu Stanislavu Hervertovi Všichni jsou vždy usměvaví, dobře naladěni s kladným přístupem, poradí a kdykoli pomůžou. Nálada byla skvělá nejen u žáků, ale i u všech ostatních zaměstnanců této školy. Bezvadná organizace a veškeré zázemí pro zájemce o kurzy. Opravdu nemůžu říct jedinou negativní připomínku a moc rád budu v budoucnu absolvovat další kurzy.

MAMADOU NIANG

Skvělá škola. Umí. Zařídil jsem si svůj salon U Mamadua v centru Prahy a úspěšně podnikám.

foto

MUDr. Jaroslav Větvička

vedoucí lékař Centra zdravotnického zabezpečení sportovní reprezentace, předseda Lékařské komise Českého olympijského výboru a šéflékař Českého olympijského týmu

Masér neumí jen masírovat, masér musí být i dobrým psychologem a může pomoci i k olympijským medailím. A Standa Hervert ví jak na to.

foto

TEREZA BERANOVÁ

letní kurz 2009

Výborná škola, moc se mi tam líbílo a byla jsem spokojená. Chtěla bych poděkovat všem lektorům a hlavně paní ředitelce Smrčkové.

foto

PAVEL KUREŠ

medová masáž 2010

Byl jsem v Refitu sice jen na semináři, ale úroveň s jakou je to vedené se mi moc zamlouvala.

foto

Eva Macková

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za příjemně strávenou ,,dovolenou“ v masérském kurzu kondiční masáže. Hlavně děkuju lektorovi Mílovi, který je opravdu výjimečný člověk ve svém oboru. Zdravím.

foto

Jaroslav Kubeš

Zúčastnil jsem se dvou kurzů v REFITu a byl jsem vždy spokojen s přístupem lektorů a kvalitou výuky. Chci nadále pokračovat a to jen v REFITu. Děkuji panu Hervertovi, jeho přednášky z praxe jsou naprosto profesionální a originální. Kéž bych uměl alespoň polovinu toho, co on.

foto

Katka Lhotská

Moc děkuju Hance a paní Smrčkové za povedený seminář lávových kamenů. Byly jste skvělé a i díky vtipné náladě jsem se tak dlouho předtím nenasmála.

foto

Karolína Sobotková

Vzkaz pro naši lektorku Lenku. "Leni, ono to funguje!" Kineziotaping je věc. Lenka umí a umí předávat svoje znalosti takovou formou, no, je prostě perfektní. Půjdu na další kurzy do REFITu. Děkuju.

foto

Radka Térová

Ahoj Lenko, děkuji za profesionální vedení semináře a perfektně odvedenou práci. Moc se mi to líbilo a určitě stálo za to, přijet až z Teplic. Přeji Ti příjemné dny a hodně štěstí v osobním i pracovním životě. Zdravím.

Bc. Jana Váňová

kurz Masér pro zdravotnická zařízení

Děkuji za získání nových informací během absolvování kurzu, Masér pro zdravotnická zařízení. Kurz byl veden na profesionální úrovni. Nově získané informace zvýšily spokojenost mých stávajících i nových zákazníků v mém masážním salonu. V budoucnu určitě využiji široké nabídky profesionálně vedených kurzů u firmy REFIT

foto

Vladimír Bednář

V masérské škole "REFIT" jsem absolvoval několik kurzů. Vždy jsem byl velmi spokojen. Profesionální přístup lektorů i vedení školy, příjemná atmosféra, bezproblémová organizace. Maserskou školu "REFIT" vřele doporučuji všem, kteří hledají nové informace a lidský přístup.

foto

Jan Skorkovský

Spa Manager Hotel Hoffmeister Praha

Spolupracuji s Refitem již 16 let. Vyškolil nám vždy kvalitní maséry. Pokud se chcete stát masérem, tak jedině v Refitu.

foto

Vladimír Valeš

SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ
Moc děkuji všem vyučujícím za skvělou přípravu na mé budoucí povolání, masér. Pomalu si plním svůj sen. Díky moc. Perfektní nauka, velice srozumitelné hodiny praktické i teoretické.

foto

Peter Belanský

Mám s Refitem tu nejlepší zkušenost. Dnes mám spokojené klienty z Prahy, ale i ze Švédska, ze Slovenska, nebo z Jihoafrické republiky. Jsem také smluvním masérem SK Motorlet Praha - fotbal a je to dřina, dát chlapy do formy a když se jim na trávníku něco stane, co nejrychleji je postavit na nohy. K tomu sportovní nápoje, první pomoc při zápasech. Pokaždé, když mě pomezní pouští na "trávu", beru vodu a lékárnu a s vděkem myslím na ty, kteří nám v Refitu nic neodpustili. U sportovců se naučíte dělat zázraky, trenéři chtějí klíčové hráče mít v pořádku skoro okamžitě a nesmlouvají. Zpětně se zkušenosti z fotbalu hodí i v masérně, pro klienty, které neničí sportovní zátěž, ale stres, nepohyb, nároky v zaměstnání a přemíra jídla a sezení u počítače. Takže - díky všem z Refitu a hezký den.

foto

Lenka Kratochvílová, DiS.

Dobrý den, dne 16.9.2012 jsem absolvovala Váš kurz Diagnostika I. a ráda bych moc pochválila lektorku Lenku Kuchlerovou. Kurz byl báječný a byl pro mne obrovským přínosem. Je úžasné, že jej pořádáte. Jsem objednána i na Diagnostiku II. a objednám se i na III. Přeji krásný den.

foto

Daniel Michek

..kde jsou ty časy kdy jsem u vás učil ??!!!Rád vzpomínám :-)

foto

Štípek František

sportovní , rekondiční, regenrační masáže kurz první a potom čínská tlaková masáž schi atsu

Velmi dobrá škola od samého vzniku školy,již v roce 1991 KDY JSEM ABSOLVOVAL SVŮJ PRVNÍ KURZ U TÉTO ŠKOLY MI DAL HODNĚ, PRIMA PROSTŘEDÍ, VELMI DOBŘÍ VYUČUJÍCÍ , KTEŘÍ UMÍ HODNĚ NAUČIT.DRUHÝ KURS JSEM POKRAČOVAL TKÉ U TÉTO ŠKOLY A VÁŽÍM SI JEJÍ ČINNOSTI A DO BUDOUCNA UVYAŽUI JEŠTĚ O DALŠÍCH KURZECH U TÉTO ŠKOLY.

foto

Blanka Příkopová

sportovní a rekondiční masáž

Naprosto úžasná škola,která mi dala svědomitou výuku v oblasti anatomie a praxe.Díky za to,že jsou a přeji celé škole stále hodně pilných studentů a dny plné sluníčka,ahoj všem masérům a masérkám:)

foto

Zbyšek Kubias

Segmentová reflexní masáž

Moc děluji Refitu a Mgr.Zuzce Uhlířové za pěkné vedení kurzu.Vždycky mě potěší,když lektor přinese do kurzu i "něco navíc".

foto

Iva Heřmánková

V masérské škole "Refit" jsem absolvovala kurz "Masér pro sportovní a rekondiční masáže". Lektoři byli velice příjemní, jejich přístup byl profesionální a vždy vládla příjemná atmosféra. Masérskou školu "Refit" mohu všem vřele doporučit.

foto

Hana Sedláčková

Moc bych Vám chtěla poděkovat za úžasný seminář Baňková masáž pod vedením paní Lenky Kuchlerové. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných věcí a už se moc těším, až baňkovou masáž zahrnu do své praxe.

foto

Zuzana Rybáčková

Masér pro sportovní a rekondiční masáž a Diagnostika I. Zúčastnila jsem se zatím 2 kurzů a musím říct, že jsou víc než skvělé.Jak perfektní úrovní profesionality, tak skvěle kamarádským přístupem s jemným humorem.Obdivovala jsem hlavně jejich systém výuky. Cítíte se jako na párty a přitom odcházíte s úžasnými znalostmi. Kdo umí, umí.Já jim všem přeji-jen tak dál.Pokud chcete zažít něco nevšedního, rozhodně to zkuste.

foto

Bc. Eliška Vanická

Masér pro sportovní a rekondiční masáž

Refit mi otevřel dveře do světa masáží a za to děkuji.

foto

Ing.Petr Kazár Ph.D.

Dobrý den,
kurz Klasické masáže je úžasný. Lidé bezvadní a lektorka skvělá.
Jsem moc rád že jsem si vybral vás.
S úctou, Petr Kazár

foto

Veronika Repová

účastnice kurzu

Neostava mi nic ine ako ostat verna Refitu,

vcera som mala mensi pohovor v masaznom salone (Fr), kde som masirovala odbornicku maserku Vasou sportovkou. Na konci som zvolila freestyle ,kde som ju poriadne vystipala a vypleskala a vytepala a namojveru, to sa jej pacilo najviac.
Povedala ze masaz bola kvalitna na tlak, ze sa citi fajn. Ze konkretne taketo tahy nepozna.
Tak sa Vam chcem podakovat, a to vase Credo ´Nikomu nic neodpustim´
je uplne na mieste!

Tak vdaka Vam pani Smrckova!!

Spozdravom Veronika Repova , Nice Francie

foto

Peter Belanský

masér

Moc děkuji všem vyučujícím za skvělou přípravu na mé budoucí povolání, masér. Pomalu si plním svůj sen. Díky moc. Perfektní nauka, velice srozumitelné hodiny praktické i teoretické.
Mám s Refitem tu nejlepší zkušenost. Dnes mám spokojené klienty z Prahy, ale i ze Švédska, ze Slovenska, nebo z Jihoafrické republiky. Jsem také smluvním masérem SK Motorlet Praha - fotbal a je to dřina, dát chlapy do formy a když se jim na trávníku něco stane, co nejrychleji je postavit na nohy. K tomu sportovní nápoje, první pomoc při zápasech. Pokaždé, když mě pomezní pouští na "trávu", beru vodu a lékárnu a s vděkem myslím na ty, kteří nám v Refitu nic neodpustili. U sportovců se naučíte dělat zázraky, trenéři chtějí klíčové hráče mít v pořádku skoro okamžitě a nesmlouvají. Zpětně se zkušenosti z fotbalu hodí i v masérně, pro klienty, které neničí sportovní zátěž, ale stres, nepohyb, nároky v zaměstnání a přemíra jídla a sezení u počítače. Takže - díky všem z Refitu a hezký den.

foto

Lenka Kratochvílová, DiS.

Dobrý den, dne 16.9.2012 jsem absolvovala Váš kurz Diagnostika I. a ráda bych moc pochválila lektorku Lenku Kuchlerovou. Kurz byl báječný a byl pro mne obrovským přínosem. Je úžasné, že jej pořádáte. Jsem objednána i na Diagnostiku II. a objednám se i na III. Přeji krásný den.

foto

Daniel Michek

lektor

„..kde jsou ty časy kdy jsem u vás učil ??!!!Rád vzpomínám :-)

foto

Jiří Zibura

V Refitu jsem pod vedením Lenky Kuchlerové absolvoval kurz Diagnostika I-III.Lenka nejen opravdu umí, ale umí i naučit. Od ní jsem se naučil to, co mi v mé praxi dosud chybělo. Není nad to, učit se u odborníků.

foto

Kateřina Rosecká

Absolvovala jsem první klasickou masáž u Lenky a posléze rekvalifikační kurz sportovních masáží pod vedením Kataríny, oba kurzy byly skvělé, děkuji!

foto

Dana Marschová

Masér pro zdravotnická zařízení

Vynikající a profesionální masérská škola,kde vám skutečně nic neodpustí.Při výuce anatomie jsem si chvílemi připadala jako poloviční doktor,ale díky za to.Člověk si pak mnohem lépe uvědomí svoje a klientovo tělo.Mohu jen a jen doporučit!
Přidejte i váš ohlas

  • Zadejte své jméno a přijmení, které bude zobrazeno v nadpisku ohlasu.
  • Zadejte kurz na kterém jste byli, nebo Vaši pozici, či jinou identifikaci, která se zobrazí pod jménem.
  • Chcete-li u uhlasu zveřejnit fotografii, přiložte ji. Fotografie by neměla být velká.
  • - ohlasy jsou ručně zpracovávány a může trvat nějakou dobu než se zde ohlas zobrazí
  • - ohlas nemusí být zobrazen

Své ohlasy můžete také zasílat přímo na e-mail školy refit@refit.cz.

INFOLINKA ŠKOLA: +420 607 247 547
od 9:00 - do 17:00

V případě dotazů volejte, nebo pište sms.