• slide

O masérské škole REFIT

REFIT pracuje pod vedením Stanislava Herverta (zobrazit profil), dlouholetého maséra našich předních sportovců a olympioniků. Jako vedoucí masér olympijského týmu se zúčastnil olympijských her: Nagano 1998, Sydney 2000, Salt Lake City 2002, Atény 2004, Torino 2006, Peking 2008, Vancouver 2010 a Londýn 2012.

Od založení naší masérské školy REFIT (od roku 1991) se snažíme o profesionální práci na nejvyšší úrovni. Odměnou nám za to je vysoký zájem o naše masérské kurzy, semináře a pozitivní ohlasy našich absolventů. Představíme vám ve stručnosti styl výuky masérského rekvalifikačního kurzu. Pokud máte dotazy, rádi vám jej zodpovíme na nově zřízené INFOLINCE: +420 607 247 547. Můžete Nás i navštívit na naší adrese: V Holešovičkách 1578/22, Praha 8. 180 00.

Naše kurzy jsou na vysoké úrovni i pro absolutní laiky. Studenty je třeba seznámit se základy somatologie člověka, zaměřené na oblasti, které souvisí s masérskou praxí. V našich kurzech se opravdu pracuje. K tomu nám slouží dobře vybavené 2 učebny ve zdravotnickém zařízení. Využíváme dataprojektor, výukové plakáty, masážní prostředky několika druhů (vlastníme prodejnu masážních prostředků). K dispozici je zdarma káva a čaj. V pauze si mohou žáci občerstvit v místní kantýně.

PRAXE A ZASE PRAXE. Kvalita výuky je naší vizitkou. Po kurzu budete schopni namasírovat zákazníka, naučíme vás správný přístup ke klientovi a nebudete mít trému, že jste právě kurz ukončili. Masérské hmaty i s jejich účinky dokážete perfektně použít v jakékoliv situaci.

Masérská škola zakládá své úspěchy na kvalitě výuky, kterou masér uplatní v praxi. Lektorský sbor, pod vedením fyzioterapeutky Ivany Smrčkové, tvoří kvalifikovaní pedagogové, lékaři, rehabilitační pracovníci, fyzioterapeuti a zkušení maséři. Metodika a osnova kurzů je sestavena tak, aby se v hodinách pouze nepřednášelo, ale hlavně učilo. Naši žáci si po absolvování kurzu mohou nechat udělat průkaz maséra.

Mnozí naši absolventi nacházejí uplatnění jak v soukromé praxi, sportovních klubech, tak v různých rekondičních a fitness zařízeních a pracují úspěšně i v zahraničí. Naše kurzy jsou mezinárodně uznávané.

Vedení školy

STANISLAV HERVERT|ŘEDITEL REFITU

Dlouholetý masér našich předních sportovců a olympioniků. Jako šéfmasér olympijského týmu se zúčastnil olympijských her: Nagano 1998, Sydney 2000, Salt Lake City 2002, Atény 2004, Torino 2006, Peking 2008, Vancouver 2010 a Londýn 2012.

IVANA SMRČKOVÁ, DiS.|ŘEDITELKA ŠKOLY

Fyzioterapeutka, aktivní akreditovaná lektorka – lymfoterapeutka. Více než 20let řídí masérskou školu Refit. Vyučuje v masérských kurzech – sportovní masáž, lymfatickou, masáž, masáž lávovými kameny, klasickou masáž.

Prodejna

Prodejna REFIT nabízí široký sortiment profesionálních masážních přípravků Sixtus a dalších firem (oleje, krémy, lihové přípravky, nožní kosmetiku, esence do sauny), dále také pomůcky pro maséry (masérská lehátka, lávové kameny, papírová prostěradla apod.

Video: Představení masérské školy a prodejny

Další informace:

INFOLINKA ŠKOLA: +420 607 247 547
od 9:00 - do 17:00

V případě dotazů volejte, nebo pište sms.