Masérská škola

O NÁS

O masérské škole Refit

Majitelem masérské školy REFIT je Stanislav Hervert, dlouholetý masér našich předních sportovců a olympioniků. I v současné době se angažuje ve výuce, pořádá besedy s budoucími maséry, předává zkušenosti a stále je vyhledáván jako masér ve své profesi.

Ředitelkou školy REFIT je fyzioterapeutka Ivana Smrčková, DiS., která školu vede přes 30 let. Lektorský sbor pod jejím vedením tvoří kvalifikovaní zkušení pedagogové.

Metodika a osnova kurzů je sestavena tak, aby odpovídala pravidlům, které škole náleží. Naše kurzy jsou i mezinárodně uznávané, mnoho našich studentů pracuje v zahraničí.

Výuka probíhá již řadu let na Poliklinice Prosek, kde máme 2 profesionálně vybavené klimatizované učebny se sociálním zařízením a kuchyňkou. Využíváme dataprojektor, výukové pomůcky – plakáty, kostra, masážní prostředky, emulze, krémy, lehátka – vše lze zakoupit i v našem obchodě.

Masérská škola

Certifikáty

Akreditace MŠMT ČR pro "Masér pro sportovní a rekodniční masáže mimo oblast zdravotnictví". - "Sportovní masáž")
(Autorizace MŠMT ČR k uskutečňování vzdělávacího programu.)